خدمات درمان ناباروری

لقاح آزمایشگاهی

   لقاح آزمایشگاهی (IVF) یک فناوری نسبتاً جدید است که برای حدود سه دهه مورد استفاده قرار گرفته است. ...      لقاح داخل رحمی. (IUI) تلقیح داخل رحمی اسپرم  که  تخمک را در داخل رحم زن بارور می کند.
IVF

تعیین جنسیت جنین

آزمایش ژنتیک قبل از لانه‌گزینی (PGD) یک آزمایش غربالگری است که می‌تواند روی جنین‌های ایجاد شده از طریق لقاح آزمایشگاهی (IVF) انجام شود تا جنین‌ها قبل از انتقال به صورت ژنتیکی تجزیه و تحلیل شوند.با این روش جنسیت جنین قبل از انتقال به داخل رحم مشخص می‌شود.
PGD

درمان آندومتریوز

بیش از 10 میلیون زن در سراسر جهان به آندومتریوز مبتلا هستند. در واقع آندومتریوز وضعیتی است، که در آن پوشش دهانه رحم، به نام آندومتر، در خارج از رحم رشد کرده و تا لوله‌های فالوپ، تخمدان‌ها و دیواره لگن گسترش پیدا می‌کند.

میکرو اینجکشن

تزریق داخل سیتوپلاسمی اسپرم به داخل تخمک
ICSI

تعیین سلامت جنین

غربالگری ژنتیکی قبل از لانه گزینی (PGS) تکنیکی برای ارزیابی کاریوتیپ (تعداد کروموزوم) جنین است. هدف آن شناسایی جنین هایی با کروموزوم طبیعی برای انتقال جنین و حذف جنین های ناهنجار  است.
PGS

فریز تخمک اسپرم و جنین

انتقال جنین فریز

پزوج‌های جوانی که با مسائل و مشکلاتی در مسیر باروری و تولید مثل مواجه هستند، می‌توانند از روش فریز کردن جنین برای بهبود وضعیت باروری و یا پیشگیری از بروز مشکلات باروری کمک بگیرند.

FE​T

تخمک اهدایی

در روش‌های کمک باروری در صورتی که در تخمک و اسپرم مشکلی جدی وجود نداشته باشد، از تخمک و اسپرم روج استفاده می‌شود. در صورت وجود مشکل باید از روش تخمک، اسپرم یا جنین اهدایی برای درمان ناباروری نیز استفاده کرد.

لاپاراسکپی و هیستروسکپوپی

درمان سقط مکرر

سقط مکرر یا (RPL) به 3 سقط متوالی قبل از هفته‌ی 20  بارداری اطلاق می شود .سقط جنین ممکن است به دلیل خون رسانی ضعیف رحم در بارداری  و یا التهاب باشد. برخی از زنان ممکن است با رحمی نامنظم به دنیا بیایند و برخی از زنان ممکن است در طول زمان دچار ناهنجاری هایی در رحم خود شوند. سیستم ایمنی بدن زن نیز ممکن است در سقط مکرر بارداری نقش داشته باشد.
RPL

جنین اهدایی

اهدای جنین فرآیندی است که در آن برای زوجی که نمی توانند از طریق IVF با استفاده از تخمک و اسپرم خود شان  باردار شوند، استفاده می شود. .در این روش بعد از طی مراحل پزشکی و قانونی  جنین های حاصله از لقاح مصنوعی توسط زوج اهدا کننده به رحم زوج گیرنده منتقل می‌شود .

درمان ناباروری و اختلالات جنسی مردان