درباره ما

بهپویان امید رویش یک شرکت تسهیل‌گر درمانی است  که  با ساده‌سازی  فرایندهای برنامه‌ریزی و طراحی و انتخاب  روش درمانی مناسب طبق استاندارد های مصوب به راهنمایی  و  هدایت گردشگران سلامت  می‌پردازد  و سعی در برآوردن  نیازها و انتظارات آن ها دارد.
بهپویان امید رویش با ارائه خدمات آنلاین  به صورت ویزیت و مشاوره  و خدمات بالینی با کیفیت در حوزه‌های تخصصی درمان  ، پشتیبانی ۲۴ساعته،معرفی پکیج‌های مختلف درمانی و قیمتی، قدرت انتخاب گیرندگان خدمت را بالا برده و با ایجاد شرایطی مطلوب به بیمار این امکان را می‌دهد تا با برقراری ارتباط با مرکز درمانی مورد نظر و حتی پزشک معالج با خاطری آسوده به ایران سفر نماید. سایر خدمات این شرکت شامل ارائه خدمات و امکانات رفاهی به همراهان بیمار اعم از تهیه بلیط و ویزا از طریق انعقاد قرارداد با دفاتر مسافرتی، رزرو هتل ، ترانسفر داخل شهری، تبدیل ارز و دیدن از مکانهای فرهنگی و سیاحتی کشور ایران می‌باشد.

بهپویان رویش امید متشکل از  متخصصان و پزشکان  و کارشناسان مجرب در زمینه  و رشته های  مختلف پزشکی تشکیل شده است.بهپویان امید رویش  با همکاری متخصصان و مراکز درمانی متعدد در  رشته های مختلف پزشکی تقریبا در همه ی حوزه ها قابلیت پوشش خدمات به گردشگران سلامت را داراست. اما با تاکید بیشتر بر روی درمان ناباروری آمادگی جذب و ارائه خدمات می‌باشد.